درباره ما

هر هدفی نیاز به اقدام دارد و هر مسیر طولانی با اولین گام ها آغاز می شود

مسیر

مسیر ما روشن و سبز است. با تلاش برای شفافیت در ارائه خدمات و تضمین خدمات آموزشی و تعمیر دوچرخه، تلاش ما بر این است که مشتریان ما به واسطه ایرادات در دوچرخه و یا ترس از یادگیری از این مسیر منحرف نشوند.

هدف

هدف چرخ گر ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به مردم تهران و سایر شهر های کشور است به صورتی که کسانی که به دوچرخه سواری علاقه مند هستند بتوانند خواسته های خود را از طریق ما برطرف نمایند

ارزش ها

آنچه ما را در این راه ثابت قدم نگاه می دارد شور جوانی است که در دل دوچرخه سواران شعله می کشد. منبع شور و نشاطی که هرگز ناامید نمی شود و هر روز به پیش می رود.

e-bike, bicycle, field-6401173.jpg

چرخ گر چگونه شکل گرفت؟

ایده چرخ گر داخل یک کانکس کرایه دوچرخه شکل گرفت و اینک به گروهی پر توان و با انگیزه تبدیل شده است. انگیزه ما برای آغاز و ادامه فعالیت، گسترش فرهنگ دوچرخه سواری و آموزش آن به نسل آینده و فرزندان این سرزمین است.

 

در این راستا گروه چرخ گر با بهره گیری از متخصصین خود در سراسر تهران تلاش کرده است گلچینی از تکنسین ها و متخصصین تعمیرات دوچرخه را گرد آورد و پوشش کاملی را برای تعمیر و آموزش شهروندان تهرانی فراهم نماید. متخصصین و مربیان ما به دلیل حساسیت و مسئولیت پذیری بالایی که عموما میان اهالی ورزش و به خصوص دوچرخه سواران دیده می شود، خود را موظف به ارائه خدمات و آموزش اصولی می دانند و چرخ گر اعتبار خود را به واسطه همین مسئولیت پذیری و حساسیت به دست آورده است.

 

با تیم چرخ گر آشنا شوید

سیامک شایان پور
موسس، مسئول فنی و مربی آموزش

سیامک از موسسین مجموعه چرخ گر است و با سابقه طولانی ای که در زمینه تعمیرات دوچرخه دارد، هر جزییاتی از تعمیرات را می تواند برای شما ساعت ها توضیح دهد. او مربی درجه یک دوچرخه سواری و راهنمای گردشگری رسمی است

آرمین شایان پور
مدیر روابط عمومی و بازاریابی

آرمین از موسسین چرخ گر است و از آغاز کار تا کنون مسئولیت بخش های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو، تبلیغات و بازاریابی را بر عهده داشته است.


محسن کریمیان
سرپرست بخش تعمیرات

محسن کریمیان ازاواخر سال ۱۳۹۸ به چرخ گر اضافه شد و با سابقه بالایی که در تعمیرات دوچرخه داشت توانست که مسئولیت بخش تعمیرات را بر عهده بگیرد. او پس از کسب تجربیات زیاد در سالهای گذشته بسیار در کار خود حرفه ای شده است.

احمد رفیعی سرپرست بخش آموزش

احمد رفیعی با سالها سابقه در زمینه برگزاری تور های دوچرخه سواری و پروژه های موفقی همچون هفت دریا یکی از سرمایه های ارزشمند چرخ گر در زمینه آموزش دوچرخه سواری است.

برای دوچرخه سواری و سرحال کردن دوچرخه تان آماده اید؟

مربیان و متخصصین ما در چرخ گر آماده برگزاری برنامه های تفریحی و تعمیر و بازسازی دوچرخه شما هستند

اسکرول به بالا