تماس با ما

تیم پشتیبانی و روابط عمومی چرخ گر آماده پاسخگویی به شما هستند

تماس با ما آسان است!

در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری به چرخ گر را دارید یا میخواهید زمان بیشتری را برای پرسیدن سوالات خود داشته باشید می توانید به تعمیرگاه دوچرخه چرخ گر مراجعه نمایید. ما برای پاسخگویی به سوالات شما همواره آماده هستیم. همچنین شما می توانید با پر کردن فرم زیر سوالات خود را برای ما ارسال کنید و ما به سرعت به شما پاسخ خواهیم داد. شما می توانید ما را در اینستاگرام، آپارات و یوتیوب نیز دنبال کنید.پیدا کردن تلفن تعمیرکار دوچرخه یا یک تعمیرکار دوچرخه با سابقه و معتبر کار خیلی راحتی نیست. ما با مرکز داده تخصصی خودمان این تماس را به صورت تضمین شده بین شما و تعمیرکاران دوچرخه برقرار می کنیم.

راه های ارتباطی

آدرس

تهران، کوی نصر، انتهای علیالی(پیروزی) شرقی، خیابان یاس، نبش کوچه بیستم، مجاور در ورودی نمایشگاه گفتگو

ایمیل
تلفن تعمیرکار دوچرخه

برای ما پیام بفرستید

[wpforms id="2275"]
siamak
سیامک شایان پور
موسس، مسئول فنی و مربی آموزش

سیامک از موسسین مجموعه چرخ گر است و با سابقه طولانی ای که در زمینه تعمیرات دوچرخه دارد، هر جزییاتی از تعمیرات را می تواند برای شما ساعت ها توضیح دهد. او مربی درجه یک دوچرخه سواری و راهنمای گردشگری رسمی است

آرمین شایان پور
مدیر روابط عمومی و بازاریابی

آرمین از موسسین چرخ گر است و از آغاز کار تا کنون مسئولیت بخش های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو، تبلیغات و بازاریابی را بر عهده داشته است.


محسن کریمیان
سرپرست بخش تعمیرات

محسن کریمیان ازاواخر سال ۱۳۹۸ به چرخ گر اضافه شد و با سابقه بالایی که در تعمیرات دوچرخه داشت توانست که مسئولیت بخش تعمیرات را بر عهده بگیرد. او پس از کسب تجربیات زیاد در سالهای گذشته بسیار در کار خود حرفه ای شده است.

احمد رفیعی سرپرست بخش آموزش

احمد رفیعی با سالها سابقه در زمینه برگزاری تور های دوچرخه سواری و پروژه های موفقی همچون هفت دریا یکی از سرمایه های ارزشمند چرخ گر در زمینه آموزش دوچرخه سواری است.

اسکرول به بالا